CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kalisza i okolicy

Kursy dietetyki on-line – najlepsze szkolenia na rynku

September 10, 2018 13:09 - Nauka i szkolenia - Jaracza 36B/3

290.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Kursy dietetyki, które znajdują się na platformie edukacyjnej https://www.kursdietetyki.pl/ są przeznaczone dla wszystkich chcących zdobyć nowe umiejętności. Zawarta w nich wiedza jest przystępna dla każdego, bez względu na wcześniejsze przygotowanie merytoryczne. Łatwa i zrozumiała dla laików, ale także wystarczająca dla osób już zajmujących się dietetyką. Możliwe jest to dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym wykładowcom, którzy przekazują treści merytoryczne. Są oni wieloletnimi praktykami zarówno w zawodzie jako dietetyka jak i w roli dydaktyka.
Platforma edukacyjna wyróżnia się na tle innych, gdyż do przekazywania treści merytorycznych wykorzystywane są materiały filmowe. Taka forma nauki jest znacznie ciekawsza niż tradycyjna forma wykładowa. Dodatkowo, do każdego filmu, przedstawiającego daną partię materiału, dołączony jest zestaw ciekawych quizów i łamigłówek, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Każdy materiał filmowy i zadania można powtarzać dowolną ilość razy, dzięki czemu możliwe jest dokładne przyswojenie i zapamiętanie nowych informacji.
Co więcej każdy kursant w dowolnym momencie może sprawdzić swoje postępy na własnym panelu użytkownika. Zgodnie z paskiem postępu – kurs może być kontynuowany w momencie, na którym zakończona została ostatnia sesje szkolenia.
Po każdym kursie uczestnicy muszą zdać egzamin. Może on być wykonany w dowolnym czasie i powtarzany dowolną ilość razy. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu z własnego panelu kursanci mają możliwość wygenerowania certyfikatu ukończeniu kursu. Pocztą tradycyjną są wysyłane: dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje i zaświadczenie MEN.
Oferta kursów dietetyki online poniżej:
• Żywienie w sporcie
• Zasady żywienia dzieci
• Żywienie kobiet w ciąży

Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl
91175
Ogłoszeń
102
Miast
4005
Użytkowników
910
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.