Test osobowości - PERSO.IN

November 29, 2022 10:07 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN pozwala odkryć różnice indywidualne. Wypełnienie testu umożliwia wygenerowanie opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w funkcjonowaniu prywatnym i profesjonalnym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dopasowana pod nasze indywidualne preferencje. Poznanie osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk pomaga dokonać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które ma 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenia, podejścia do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz możliwymi zagrożeniami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, jak cię motywować, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Dedykowane są dla grup i klientów indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania lubi, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.