Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Dietetyka Poznań –szkolenia zawodowe OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2022 11:09 - Nauka i szkolenia - Poznań
840.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kurs dietetyki podstawowy w Poznaniu
Kurs dietetyki podstawowy jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych żywieniem i dietetyką. Program obejmuje podstawowe zagadnienia z anatomii, fizjologii i biochemii, ale również zawiera wytyczne dotyczące prowadzenia wywiadów z pajetami, układania jadłospisów, oceny stanu odżywienia i korzystania z norm. Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia MEN i wewnętrznym Akademii Dietetyki.
Cena: 840 PLN
Kurs dietetyka zaawansowany w Poznaniu
Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki (prowadzonym w Poznaniu), przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu dietetyki i chcą zdobyć przygotowanie do zawodu dietetyka. Po ukończeniu cyklu szkoleń, kursant posiada kwalifikacje do komponowania diet i zaleceń dietetycznych oraz do indywidualnego prowadzenia pacjenta w różnych stanach chorobowych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje dostęp do programu komputerowego do układania diet i wskazówki jak z niego korzystać i w pełni wykorzystać jego możliwości.
Cena: 840 PLN
Akademia Dietetyki – placówka oświatowa w Poznaniu

Specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych w całej Polsce (m.in. w Poznaniu) od ponad 7 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń MEN ( Ministerstwa Edukacji Narodowej ) oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.

Dietetyka Poznań - aktualne terminy kursów dietetyki:

http://www.akademiadietetyki.pl/poznan/
Akademia Dietetyki
61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72
tel. 61 666 13 26
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.